Tworzenie stron WWW

Nowoczesna technologiawordpress-923188_1920

Do tworzenia stron wykorzystujemy WordPress, najpopularniejszy skrypt w historii. Od wielu lat rozwijany i dostosowywany do najnowszych wymagań. Pozwala budować strony zgodne z najnowszymi wymaganiami technicznymi jak i trendami w projektowaniu stron. WordPress został stworzony z myślą o blogowaniu, dlatego w razie potrzeby mamy gotowe narzędzie do prowadzenia własnego bloga.


Responsywność, czyli  strona mobilna

Wszystkie strony, które tworzymy są responsywne. To znaczy, że poprawnie i atrakcyjnie wyświetlają się na ekranach o różnej wielkości. Na smartfonie, tablecie, netbooku, notebooku czy  na 24 calowym monitorze Twoja strona będzie czytelna i funkcjonalna. Responsywny design obejmuje również odpowiednią wielkość i rozmieszczenie elementów dotykowych dla wygody użytkownika.


browser-773215_1280Zgodność z różnymi przeglądarkami

Nasze strony obsługują wszystkie popularne przeglądarki stron internetowych. Oznacza to, że strona wygląda tak samo niezależnie od przeglądarki, której używamy.

Ze względu na postęp technologiczny w większości przypadków nie wspieramy już Internet Explorera w wersji 8. Największe polskie serwisy jak WP.pl czy ONET.pl w ostatnim czasie również przestały wspierać IE8 zmuszając użytkowników tej do niedawna bardzo popularnej przeglądarki do przejścia na nowsze rozwiązania.


HTML5 + CSS3

Strony na WordPressie wspierają najnowsze technologie bez których nowoczesna strona nie może istnieć. Integracja z mediami społecznościowymi, zaawansowana obsługa meta-tagów HTML, obsługa tagów Open Graph, znaczniki HTML5 i funkcjonalność CSS3, to dostajesz u nas w standardzie.