Bezpieczne pozycjonowanie – Usługi SEO

SEO pozycjonowaniePozycjonowanie SEO/SEM

Żyjemy w nowoczesnym świecie. Każdy ma w kieszeni smartfona a mobilny internet dawno przestał być gadżetem. Poszukujemy informacji dosłownie o wszystkim: najbliższym punkcie usług, godzinach otwarcia supermarketu czy sposobie rozwiązania jakiegoś problemu. My wiemy jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom internautów. Pomożemy Ci znaleźć się dokładnie tam, gdzie będzie Cię szukał Twój klient!


optymalizacja treści i koduOptymalizacja treści i kodu

Dynamika zmian w branży SEO przyprawia o zawrót głowy. Aktualizacje algorytmu, nowe technologie i wymagania sprawiają, że strona o którą nie dbamy na bieżąco przestaje być atrakcyjna dla robota wyszukiwarki a nawet dla użytkowników. Dzięki doświadczeniu i śledzeniu najnowszych trendów zadbamy o Twoja witrynę. Strony zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami z łatwością wspinają się na wysokie pozycje w SERPach.


analiza_odwiedzinAnaliza odwiedzin

Dostarcza danych, które pozwalająca na ocenę efektów funkcjonowania serwisu internetowego. Możemy badać popularność i efektywność całego serwisu jak i poszczególnych podstron a nawet poszczególnych odnośników.


analiza_wyników_wyszukiwaniaAnaliza wyników wyszukiwania

Pozycjonowanie nie istnieje bez analizy wyników wyszukiwania. W ramach usług pozycjonowania badamy jak strona oddziałuję na wyniki wyszukiwania, na których miejscach jest widoczna i jak jest postrzegana przez GoogleBota. Analiza pozwala także na odszukanie tzw. „nisz” które możemy zagospodarować zyskując przewagę nad konkurencją.


pomysłSugerowanie nowych treści i kierunków rozwoju

Abyś mógł być zawsze o krok przed konkurencją zadbamy o rozwój Twojej witryny i dodawanie nowych treści. Przeanalizujemy ją pod kątem zagadnień UX. Postaramy się aby klient odwiedzający Twoją stronę bez problemu znalazł najważniejsze informacje. Zoptymalizujemy nawigację w witrynie. Podkreślimy Twoje silne strony. Zoptymalizowana i przemyślana strona to dobry początek. Aby utrzymać przewagę nad konkurencją musimy ciągle rozwijać treść naszej witryny.


incydent włamanieAktualizacja i obsługa incydentów

Nasze uzależnienie od inteligentnych technologii rośnie. Nie wyobrażamy sobie już biznesu bez dobrodziejstw Internetu. Cyberataki coraz częściej dotyczą zwykłych użytkowników. Wykradzione hasło do Facebooka czy spam wysyłany z naszej skrzynki e-mailowej to tylko szczyt góry lodowej. Gdy spotka nas taka sytuacja często nie wiemy co robić. Lata doświadczeń w branży pozwolą nam szybko i skutecznie zareagować na Twoje problemy w cyberprzestrzeni! Zadbamy też o aktualizacje skryptów i wtyczek na stronie, które są podstawowym wektorem ataków na strony WWW.


facebook-793048_640Prowadzenie profilu na Facebooku i Google+

Obecność w mediach społecznościowych to jeden z ważniejszych czynników świadczących o nowoczesności Twojej firmy. Pomożemy Ci prowadzić profesjonalny profil na G+ i/lub fanpage na FB. Wykorzystasz je jako prosty i błyskawiczny kanał kontaktu z klientami. Dzięki mediom społecznościowym dotrzesz do swoich klientów z najważniejszymi informacjami.


Wizytówka Google Moja Firma

Chyba każdy widział Mapy Google. Ci bardziej przedsiębiorczy zaraz zastanawiali się, jak to się robi, żeby ich firma była też na nich widoczna. My wiemy jak to się robi. Dodamy wizytówkę i znacznik Twojej firmy na mapie. Dzięki wizytówce klient szybko dotrze do takich informacji jak numer telefonu, strona WWW, wskazówki dojazdu czy godziny otwarcia. Wizytówka dostarcza także mechanizm dodawania opinii. Klienci zadowoleni z twojej firmy umieszczą swoje opinie a w wynikach wyszukiwania pojawi się diagram z gwiazdkami. Wysokie oceny zachęcą nowych klientów do kontaktu z Twoją firmą!


blog-793047_640Asysta przy prowadzeniu bloga

Dobrym pomysłem jest prowadzenie własnego bloga w ramach strony firmowej. Pisanie artykułów branżowych, które pomogą klientowi dotrzeć do cennej wiedzy podkreślą Twój profesjonalizm. Obawiasz się, że pisanie bloga Cię przerasta? Dostarcz nam tylko treść, my zadbamy o resztę!


social-mediaIntegracja z mediami społecznościowymi

Nowoczesna strona internetowa nie może obyć się bez integracji z mediami społecznościowymi. Ułatwiając odwiedzającym udostępnianie i polubienie naszych treści poszerzymy grono odbiorców i zachęcimy ich do śledzenia naszych profili.


seo_ban_filtr_algorytmicznyDiagnozowanie filtrów/banów/kar

Masz problem z widocznością strony w SERPach. To może być następstwo „nałożenia kary” przez Google. Filtry algorytmiczne, ręczne oraz wyindeksowanie to pojęcia, które doskonale znamy. Najczęściej z działań konkurencji, kiedy to dogłębna analiza ujawnia mroczną przeszłość domeny i obnaża niekompetencje firm pozycjonujących „na efekt”.


word-cloud-432032_640Webmaster

Istnieją takie czynności związane z obsługą serwisów WWW, które wymagają interdyscyplinarnej wiedzy i umiejętności. Przeniesienie strony na nowy hosting, delegacja domeny, przekierowania, konfiguracja DNS to czynności, które nie kryją przed nami tajemnic.


ipad-806394_640Wsparcie techniczne

Z czymkolwiek nie miałbyś problemów podczas obsługi swojej witryny internetowej, my Ci pomożemy. Wieloletnie doświadczenie w branży to gwarancja Twojego zadowolenia!